Puanlama Sistemi

Kazanılan Puanların Dönüşüm Oranı: 1 TL = 1 Puan

Paraya Çevrilme Esnasında Dönüşüm Oranı: 100 Puan = 5 TL

Tek Sipariş İçin Uygulanabilecek Maksimum İndirim Oranı: Sepet Toplamının % 45’i

Anahatlarıyla puanlama sistemi bu şekilde olmasına rağmen bir veya birden çok ürün kategorisi ve ürün için bu oranlar varsayılan değerlerden bağımsız olarak koşullara göre artırabilir yada azaltılabilir.

Kullanım:

Ana menüde bulunan Üyelik İşlemleri öğesine tıklayıp hesap sayfasınıza ulaşarak puanlarınızla ilgili detayları bir tablo içerisinde görebilirsiniz. Sepet ve Siparişi Onayla sayfalarında ise İndirimi Uygula butonuna tıklayarak sol taraftaki bilgilendirme çubuğunda gördüğünüz indirim oranını siparişize uygulayabilirsiniz. Öte yandan puan indirimini uygulamanıza rağmen siparişi tamamlamadan sipariş sayfasından ayrılıp daha sonra farklı ürünlerin bulunduğu sepet içeriğiyle sipariş sayfasına ulaştığınızda dahi sistem otomatik olarak puan indirimini sipariş tutarınızdan düşecektir. Eğer bu durumdan şikayetçiyseniz sepetinize dönerek Puan İndirimi (Kaldır) bağlantısına tıklayarak sepet indirimini temizleyebilirsiniz.

Uyarılar:

Siparişinizi tamamlasanız bile sipariş ücreti hesabımıza geçmeden ve sipariş durumunuz İşleniyor aşamasına ulaşmadan vermiş olduğunuz siparişten kazandığınız puanlar hesabınıza geçmez dolayısıyla hesap sayfanızdaki puan tablosunda da yer almazlar. Siparişinizin iptal edilmesi halinde sipariş indirimi olarak kullandığınız puanlarınız hesabınıza otomatik olarak geri dönecektir, benzer biçimde aynı siparişten kazandığınız indirim puanları da hesabınızdan otomatik olarak düşecektir.

Kargo Ücreti:

Kargo ücretleri müşterilerin hesaplarına puan olarak yansımayacaktır.

Transfer Maliyetleri:

Paypal ve Sanal Pazar aracılığıyla gerçekleşen ödemelerde Sipariş Bedellerinin Transfer Maliyetleri müşterilerin hesaplarına puan olarak yansımayacaktır.

Kupon Kodu Kullanımı:

Müşterilerimiz, kupon kodu girerek sipariş indirimi kullanmaları halinde sipariş tutarının ancak % 1’i oranında puan kazanabileceklerdir. Referans indirim kuponları bu uygulamaya dahil değildir.

1 Ağustos 2018 tarihine kadar geçerli hediye indirim kupon kodunuz " TemmuzVB5 " " TOPLU SATIŞ YAPILIR " Gözardı et