Ödeme Yöntemleri

Banka Hesap Numaralarımız:

M. Emin Şimşek
Garanti Bankası : 081-6630013        IBAN : TR41 0006 2000 0810 0006 6300 13
İş Bankası            : 5700-2868100

 

Banka Havalesi

Sipariş Sayfasında ödeme yöntemlerinden Banka Havalesi-EFT seçeneğini işaretleyip Siparişi Onayla butonuna tıkladıktan sonra bilgileri verilecek olan banka hesaplarımızdan birine sipariş tutarını yatırabilirsiniz. Sipariş bedelini banka hesabımıza yatırdıktan sonra tutarın yattığına dair (e-posta veya telefon vasıtasıyla yapacağınız) bilgilendirmenin ardından  siparişiniz mümkün olan en kısa sürede hazırlanarak kargoya verilecektir.  Siparişiniz Banka Havalesi – EFT onaylanmadıkça hazırlanmaya başlanmayacaktır.  1 gün içinde bedeli yatırılmayan tüm siparişler iptal edilir.

EFT

Sipariş Sayfasında ödeme yöntemlerinden Banka Havalesi-EFT seçeneğini işaretleyip Siparişi Onayla butonuna tıkladıktan sonra bilgileri verilecek olan banka hesaplarımızdan birine elektronik fon transferini (EFT) gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş bedelini EFT yaptıktan sonra tutarın yattığına dair (e-posta veya telefon vasıtasıyla yapacağınız) bilgilendirmenin ardından siparişiniz mümkün olan en kısa sürede hazırlanarak kargoya verilecektir.  Siparişiniz EFT onaylanmadıkça hazırlanmaya başlanmayacaktır.  1 gün içinde bedeli yatırılmayan tüm siparişler iptal edilir.

EFT Hakkında Hatırlatma: Elektronik fon transferleri (EFT) hesabımızda en erken ertesi gün göründüğü için EFT yoluyla ödemesi yapılan ve ödemesi onaylanmış olan siparişler en erken bir sonraki gün hazırlanmaya başlanır.

PayPal: (Bu ödeme yöntemi şu an kullanılamıyor)

Sipariş Sayfasında ödeme yöntemlerinden PayPal seçeneğini işaretleyip Paypal ile Öde butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak PayPal sitesinin yüksek güvenlikli ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfada gerekli bilgileri girerek güven içerisinde ödeme yapabilirsiniz. Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra PayPal tarafından otomatik olarak sitemizin Teşekkür Sayfasına yönlendirileceksiniz.

Banka veya Kredi Kartı: (Bu ödeme yöntemi şu an kullanılamıyor)

Sipariş sayfasında ödeme yöntemlerinden PayPal seçeneğini işaretleyip Paypal ile Öde butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak PayPal sitesinin yüksek güvenlikli ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfada (PayPal hesabınız yoksa) ►PayPal hesabınız yok mu? linkine tıklayıp gelen ekranda gerekli bilgileri girdikten sonra güven içerisinde banka veya kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra PayPal tarafından otomatik olarak sitemizin Teşekkür Sayfasına yönlendirileceksiniz.

Sanal Pazar: (Bu ödeme yöntemi şu an kullanılmıyor)

Sipariş Sayfasında ödeme yöntemlerinden Sanal Pazar seçeneğini işaretleyip Siparişi Onayla butonuna tıkladıktan sonra fatura bilgilerinde belirttiğiniz e-posta adresine en kısa sürede Sanal Pazar Ödeme Bağlantısı gönderilecektir. Bahsi geçen ödeme bağlantısındaki ürünü satın alarak ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

 

1 Eylül 2018 tarihine kadar geçerli hediye indirim kupon kodunuz " AgustosVB5 " " TOPLU SATIŞ YAPILIR " Gözardı et