Kargo

Satıcı Ödemeli Kargo Firması: Sürat Kargo

Satıcı Ödemeli Kargo Ücreti: Türkiye’nin her yerine 8 TL

Alıcı Ödemeli Kargo Firmaları: Aras Kargo (Alıcı Ödemeli Gönderim) – MNG Kargo (Alıcı Ödemeli Gönderim)

Tahmini Alıcı Ödemeli Kargo Ücreti: 10-20 TL arası

Önemli Hatırlatma: 1: Sipariş sayfasında müşteri tarafından kargo yöntemi olarak alıcı ödemeli gönderim seçeneklerinden (Aras – MNG Kargo) herhangi biri seçilip bahsedilen seçime göre kargo gönderim işleminin yapılmasının ardından herhangi bir nedenle müşteri tarafından paketin teslim alınmaması halinde, kargo firmasının belirlediği gönderim ücretiyle birlikte iade maliyetleri kesilerek müşteriye para iadesi yapılır. Para iadeleri, gönderilen paketin bize dönmesinin ardından 1 gün içerisinde gerçekleştirilir.

2: Alıcı ödemeli gönderimlerde (Aras – MNG Kargo) fatura alıcı adına kesildiği için takip numaraları tarafımıza verilmemektedir. Bu nedenle sipariş verme aşamasında Aras ve MNG Kargo firmalarını seçen müşterilere kargo takip numaraları gönderilmez, kargo takip numaraları ise sisteme … nokta şeklinde girilir.

Kargo Takip: Kargo bilgilerinin (saat 19:00-20:00 civarında) sistemimize girilmesiyle eş zamanlı olarak kargo takip numarası ve bağlantısının yer aldığı otomatik bir e-posta müşteriye gönderilir. (Sistemimiz tarafından otomatik olarak gönderilen bu e-postalar kimi zaman spam klasörlerine düşebildiği için bu klasörleri kontrol edip buraya düşen e-postaları “spam değil” olarak işaretlemeniz gerekebilir.) Ayrıca Hesabım sayfasındaki Siparişlerim tablosunda yer alan Görüntüle butonuna tıklanarak kargo bilgilerine ulaşılabilir. Misafir olarak sipariş veren müşterilerimiz de Üye İşlemleri alt menüsünde yer alan Sipariş Takip öğesine tıklayıp gerekli bilgileri girdikten sonra sipariş ve kargo detaylarını görebilirler.

Süreler:

Pazartesi: 14:00′dan önce ödemesi onaylanmış olan siparişler aynı gün içinde, 14:00′dan sonra ödemesi onaylanmış olan siparişler Salı günü kargoya verilir.

Salı: 14:00′dan önce ödemesi onaylanmış olan siparişler aynı gün içinde, 14:00′dan sonra ödemesi onaylanmış olan siparişler Çarşamba günü kargoya verilir.

Çarşamba: 14:00′dan önce ödemesi onaylanmış olan siparişler aynı gün içinde, 14:00′dan sonra ödemesi onaylanmış olan siparişler Perşembe günü kargoya verilir.

Perşembe: 14:00′dan önce ödemesi onaylanmış olan siparişler aynı gün içinde, 14:00′dan sonra ödemesi onaylanmış olan siparişler Cuma günü kargoya verilir.

Cuma: 14:00′dan önce ödemesi onaylanmış olan siparişler aynı gün içinde, 14:00′dan sonra ödemesi onaylanmış olan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

Cumartesi: Ödemesi onaylanmış olan tüm siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

Pazar: Ödemesi onaylanmış olan tüm siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

Tatiller: Tatil günleri içinde verilen ve ödemesi onaylanmış olan siparişler kargo firmasının mesaiye başladığı ilk gün kargoya verilir.

Vapors Bazar, yukarıdaki sürelere ek olarak +1 günlük sipariş hazırlama süresini her zaman saklı tutar. Sipariş veren her müşteri bu süreleri kabul etmiş sayılır.

1 Ağustos 2018 tarihine kadar geçerli hediye indirim kupon kodunuz " TemmuzVB5 " " TOPLU SATIŞ YAPILIR " Gözardı et